تماس با ما

021-66594810
خبر
کد خبر : News-866623542 زمان ارسال : یکشنبه 10 آبان 1394 تعداد بازدید : 5929

برترین رمان سال۲۰۱۴ آمازون به ایران رسید

رمان «تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم» که پیش از این کتاب سال آمازون معرفی شده بود از سوی نشر کوله‌پشتی منتشر شد.

برترین رمان سال۲۰۱۴ آمازون به ایران رسید

به گزارش خبرنگار مهر، انتشارات کوله پشتی کتاب «تمام آنچه هرگز به تو نگفتم» نوشته سلست ان جی و ترجمه مرضیه خسروی را منتشر کرد.

این رمان اولین رمان نویسنده نوقلمی به نام «سلست ان‌جی» به عنوان کتاب سال آمازون انتخاب شد. این کتاب درباره دختر نوجوانی است که در یک خانواده ترکیبی از نظر نژادی و در دهه ۱۹۷۰ آمریکا، بزرگ می‌شود.

این کتاب که سال ۲۰۱۴ به عنوان کتاب سال آمازون معرفی شد، در راس فهرست ۱۰۰ کتاب برتر سایت «گود ریدرز» هم جای گرفت. این فهرست شامل مجموعه‌ای از کتاب‌های داستانی و غیرداستانی برتر به انتخاب ویراستاران، دبیران و خرده فروشان آنلاین است.

 

«لیدیا مرده اما هنوز کسی نمی‌داند» داستان با این واقعیت ساده و در عین حال سهمگین آغاز می‌شود. روایت دختر نوجوانی که در خانواده‌ای آمریکایی-چینی به دنیا آمده، دختری که برای حفظ جمع خانوادگی و در کنار داشتن مادر سال ها فداکاری می‌کند اما در نهایت تاب تحمل زندگی در چنان خانواده‌ای را از دست می‌دهد، خانواده‌ای که به لحاظ تفاوت های فرهنگی در جامعه آمریکای دهه ۶۰ و ۷۰ خود را منزوی کرده‌اند و عملا نمی‌توانند با محیط اطراف شان ارتباط برقرار کنند.

این کتاب که یکی از پرفروش ترین کتاب‌های سال ٢.١٤ بوده داستان عشق ها و آرزوهایی است که هرگز بر زبان آورده نمی‌شوند و تنها پس از مرگ است که بازماندگان آن را از میان یادگاری ها و خاطرات عزیزشان درمی یابند. تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم در حقیقت بیانگر عدم درک خواسته ها و آرزوهایی است که موجب می شود اعضای خانواده از هم فاصله بگیرند.

سارا نلسون مدیر بخش کتاب کتابخوان کیندل در سایت آمازون این کتاب را کتابی زیبا درباره خانواده خواند. وی افزود: شخصیت‌های این رمان بسیار پرتحرک هستند.

این کتاب  را انتشارات کتاب کوله پشتی در ۲۸۸ صفحه و با قیمت ۱۸ هزار تومان روانه بازار کتاب کرد.

منبع : http://www.mehrnews.com